Notice: Undefined index: random_key in /home/system/public_html/frontend/controller/content/event.php on line 361Notice: Undefined index: random_key in /home/system/public_html/frontend/controller/content/event.php on line 384 KAFKAS DANSLARI - Ankara Etkinlikler

KAFKAS DANSLARI

KAFKAS DANSLARI

27 Temmuz 2024, Cumartesi Saat: 16:00
HSM Hobi Sanat Merkezi (Ankara) bünyesinde "KAFKAS DANSLARI" yeni sezon çalışmalarımız başlıyor! Yeni başlayacak bay ve bayanlar için Çerkez, Azeri ve Gürcü Halk Danslarından seçeceğimiz birbirinden güzel oyunlarla Kafkasya'nın görkemli dans dünyasına adım atacağız. Faaliyetimize 28 Ekim Cumartesi günü saat 16:00 - 17:00 arasında tüm üyelerimizin ve Ankara'lı dans severlerin ücretsiz katılabileceği bir workshop (ücretsiz tanıtım dersi) etkinliğiyle başlıyoruz. Katılımınızdan mutluluk duyacağız.

Tanıtım dersimize katılım için üst yaş sınırı veya yetenek ön şartı yoktur, sadece spor ayakkabınızla gelmenizi rica ederiz.

Workshop sonrasında yine her Cumartesi saat 16:00 - 17:00 arası düzenlenecek çalışmalarımızın başlangıç tarihi 4 Kasım 2017 Cumartesi günüdür.

Salon Adresi: Atatürk Bulvarı, No:61, Kızılay (Mine Mağazası'nın Sıhhiye yönünde iki bina yanı, Sıhhiye Ordu Evi karşısı)